WARSZTATY I PLENERY RYSUNKOWO - MALARSKIE

 • PLENER PRZEDEGZAMINACYJNY

           Jest to seria  zajęć,  które  organizowane  są  przez  nas  na przełomie miesiąca maja i czerwca przed  samym  egzaminem  wstępnym,  a  już  po  egzaminie  maturalnym.  Jest  to 16 dni zajęć  odbywających  się  codziennie po 8 godzin zegarowych.  Jest to swoisty "obóz kondycyjny" dla zdających egzamin.

  Plener  stanowi integralną część zajęć rocznych przygotowujących do egzaminu.

  DLA WSZYSTKICH ZDAJĄCYCH PLENER JEST OBOWIĄZKOWY.

 • FERIE SZKOLNE

  WARSZTATY STACJONARNE

          Podstawowy czas trwania tych zajęć to 1 tydzień. Można wziąć udział w 2 tygodniach  zajęć

  Warsztaty stacjonarne są przeznaczone przede wszystkim dla uczniów uczestniczących w zajęciach zwykłych. W miarę wolnych miejsc zapraszamy również uczniów z zewnątrz, którzy chcą spróbować swoich sił w naszej pracowni.

 • WAKACJE
  PLENER W KRAKOWIE

  Warsztaty te przeznaczone są dla osób rozpoczynających naukę w naszym Studio oraz dla kontynuujących zajęcia w roku szkolnym. Oczywiście osoby te uczestniczą w zajęciach w odrębnych grupach.

 • WAKACJE
  WARSZTATY W PERUGII

           Wraz z Fundacją Sztuka  Kaligrafii organizujemy w okresie wakacyjnym warsztaty rysunkowe w pięknych plenerach Umbrii, w środkowych Włoszech.

  Jest to wyjazd rekreacyjny, w którym chcemy połączyć odpoczynek z uprawianiem sztuki.

   Każdy chętny znajdzie coś dla siebie. Można nauczyć się perspektywy, porysować martwe natury lub detal architektoniczny, wyjść w teren i rysować lub malować piękne pejzaże Perugii.

          Wyjazd ten jest dedykowany wszystkim miłośnikom sztuki rysunku i malarstwa. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani wymagań co do umiejętności. Równie chętnie nauczymy podstaw,  jak i postaramy się podzielić naszą wiedzą z osobami już uprawiającymi te dziedziny sztuki.

        Pobyt i zakwaterowanie w cudownym średniowiecznym Klasztorze Franciszkańskim Św. Idziego.  Na taki wyjazd można zabrać osoby towarzyszące, rodzinę, przyjaciół. Oczywiście osoby towarzyszące płacą tylko za pobyt, bez opłaty za warsztaty.

 • ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE

  HISTORIA SZTUKI

  Wykłady i ćwiczenia z zakresu historii sztuki, dla osób chcących zdawać historię sztuki na maturze. Prowadzone będą przez absolwentkę Wydziału Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego specjalizująca się w korepetycjach maturalnych. Termin i cena tych zajęć będą znane we wrześniu.

PRAWA AUTORSKIE

Studio Rysunku © 1992 -2019

projekt i wykonanie Aga Silva