O NAS

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

        Pracownia Studio Rysunku – Koletek jest szkołą plastyczną, miejscem pracy twórczej, oraz ośrodkiem wszechstronnego rozwoju artystycznego w zakresie sztuk plastycznych. Głównym celem naszych zajęć jest przygotowanie kandydatów do zdawania egzaminów wstępnych na wszystkie uczelnie architektoniczne i artystyczne w całym kraju i za granicą.

        Przygotowujemy młodzież do egzaminów do szkół plastycznych: gimnazjum i liceum. Uczniowie przygotowują pod naszym kierunkiem prace do teczek wymaganych na uczelniach artystycznych w Polsce i za granicą.

        Naszym uczniom wydajemy zaświadczenia ukończenia kursów rysunku perspektywicznego i architektonicznego oraz rysunku artystycznego i malarstwa dla uczelni zagranicznych.

        Prowadzimy również zajęcia dla pasjonatów, pragnących rozwijać swoje umiejętności plastyczne od podstaw, niezależnie od wieku.

        Prowadzimy zajęcia plastyczne dla dzieci.

        Organizujemy dodatkowe, intensywne zajęcia warsztatowe w ciągu roku i w okresie wakacji w Krakowie i za granicą.

 

        Pracownia Studio Rysunku jest dla wszystkich Nauczycieli i Współpracowników czymś więcej niż miejscem pracy.  Jest miejscem wytężonej działalności dydaktycznej, naukowej, w pełni profesjonalnej, z ogromnym potencjałem metodycznym, gdzie ciągle rozwijane są i doskonalone  nowe, skuteczniejsze metody nauczania. Gromadzi grupę przyjaciół, którzy wzajemne ciepłe relacje starają się również przekazać swoim uczniom. Dlatego też, zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

        Szkoła powstała z myślą o przygotowywaniu do egzaminów na studia architektoniczne, jednak od samego początku, dzięki współpracy z artystami plastykami po krakowskiej ASP w naszej szkole równolegle pracują nad teczkami, przygotowując się do egzaminów na studia artystyczne, przyszli malarze, graficy, projektanci form przemysłowych, architekci wnętrz itp.

        Ponad dziesięć lat temu z Wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej wyodrębniono oddzielny wydział Architektury Krajobrazu. W Studiu Rysunku uczniowie są przygotowywani z wielka starannością do egzaminów na ten specjalistyczny kierunek. Rysowanie zieleni jest znakiem firmowym Szkoły.

 

PRAWA AUTORSKIE

Studio Rysunku © 1992 -2019

projekt i wykonanie Aga Silva